Videoda Papa Francis’in Rothschild, Rockefeller ve Henry Kissenger’ın Elini Öperken Görüntülendiği İddiası Doğru Değil

 

 

Sosyal medya platformlarında Papa Francis’in Rothschild, Rockefeller ve Henry Kissenger’ın elini öperken görüntülendiği iddiasıyla paylaşılan görüntü şu şekilde:

 


 

Papa’nın elini öptüğü kişiler hakkında yanlış bilgi aktaran örnekler:

 

24 TV (@yirmidorttv) (24 TV’de yayınlanan Beyza Hakan, Ertan Özyiğit ve Lütfü Özşahin’in katıldığı Sır Ne adlı programda): “#CANLI Papa’nın Rothschild’ın elini öptüğü fotoğraf ve arkasındaki gizem Kayıtdışı’nda ele alınıyor. Peki Papa’nın Rothschild’ın elini öpmesinin ardındaki #SırNe ? Yayına etiketimizle soru ve görüşlerinizi bekliyoruz”

 

 

 

 

Ord.Prof.Dr.Doç.Uzm. Başkan (@TheRealBaskan): “Papa sahiplerinin (Rockefeller, Rothschild, Kissinger) elini öpüyor. Ve hâlâ bu şeytanî çetenin dünyayı yönettiğine daie inanmayanlar var.”

 

İhtiyar (@ihtiyar2855): “Hazırmısın Türkiye…! “Papa” Rothschild ve Rockefeller Ailesinin elini öpüp sadakatini iletiyor. Fakat onlara, Enerji ve Asker zengini yeni bir dini lider lazım. Kim dersiniz..! Görünüşte Müslümanları bir araya getirecek olan Kukla “Halife” Chrislam yükleniyor…!”

 

Ahmet Fatih Hatunoglu (@a_hatunoglu): “Papa Francis’in kimlerin elini öptüğünü görüyor musunuz? David Rockefeller John Rothschild Hanry Kissinger Papa’ya el öptürenler kime ne yapmaz…”

 

 

Papa’nın elini öptüğü kişiler, Rothschild ve Rockefeller ailelerinden bireyler ya da Henry Kissenger değil, Yahudi soykırımı mağdurları.

 


 

 

Görüntü, Papa’nın 26 Mayıs 2014 tarihinde Kudüs’teki Herzl Tepesi’nde bulunan bir Holokost Anıtı ve Müzesi olan Yad Vashem’i ziyaretinde kaydedildi.

 

papa-el-operkenpapa-el-optu

 

Papa Francis, tanıştırıldığı Nazi toplama kamplarından sağ kurtulan 6 kişinin hikâyelerini dinledikten sonra hafifçe eğilerek her birinin elini öptü.

 

 

 

Theodor Herzl’e ve Holokost sırasında Yahudi soykırımı kurbanlarını anmak, araştırmak ve Holokost hakkında bilgi sağlamak amacıyla kurulmuş bir kuruluş olan Yad Vashem’e “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Siyonizmin Kurucusu Theodor Herzl’ün Mezarını Ziyaret Ettiği Anın Görüntüsü Sanılan Video” başlıklı içeriğimizde değinmiştik.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Siyonizmin Kurucusu Theodor Herzl’ün Mezarını Ziyaret Ettiği Anın Görüntüsü Sanılan Video

 

Yorumunuzu yazınız...