Rihanna’nın eski sevgilisi Suudi Arabistan Prensi değil, Hassan Jameel adlı Suudi milyarder

 

 

Ünlü şarkıcı Rihanna’nın Suudi Prens ile birlikte olduğu ve birlikte Hac döneminde vatandaşların Suudi Arabistan’a ödedikleri paraları harcadıkları iddiası her yıl Kurban Bayramı / Hac döneminde dolaşıma sokuluyor.

 

Rihanna’nın eski sevgilisi ile özel görüntüleri ülkemizde bazı haber siteleri ve sosyal medya kullanıcıları tarafından “Suudi Prens Kabe’den kazandığı hac paralarını Rihanna’ya yediriyor!” gibi ifadelerle sunuldu.

 

Bir Garip Ecevit (@ilk_57)  & Uzaktan Gelen (@Uzaktan_Gelen_) & Selbi® (@bu_bir_):

: “Hayatı boyunca üç kuruş paraya çalışıp biriktirdiğini Suudi Arabistan’a bırakan Hacı Amcanın paralarını çatır çatır Rihanna’yla yiyen Suudi prens…”

 


rihanna-suudi-prens

 

Olympe de Gouges (@OlympedeGouze): “Suudi prens, Rihanna ile birlikteymiş. Aferin genç adam, üç kuruş parasını Suudi hanedanına hibe edenlerin parası böyle tüketilir diye göster dünyaya.”

 


 

Rihanna’yla hac paralarını ezdiği” iddia edilen kişi Suudi kraliyet ailesinin veliaht prensi değil, Abdul Latif Jameel adlı holdingin kurucusunun oğlu / veliahtı Hassan Jameel.

Toyota’nın Suudi Arabistan / Orta Doğu distribütörlüğünü yapan Abdul Latif Jameel Holding’in veliahtlarından biri ve Suudi Arabistan operasyonlarından sorumlu Başkan Yardımcısı olan Hassan Jameel‘in “prens” gibi bir unvanı bulunmuyor.

1988 yılında Suudi Arabistan’da dünyaya gelen, London Business School ve Sophia Üniversitesi’nde eğitim alan Hassan Jameel’in servetinin 1,5 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

Rihanna ve Hassan Jameel 2017 yılında başlayan birlikteliklerini 2020 yılı Ocak ayında sonlandırmıştı.

Jameel, daha önce ünlü model Naomi Campell ile ilişkisi ile magazin basınında ön plana çıkmıştı.

 

Yorumunuzu yazınız...