Anasayfa » Tüm Yazılar » Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın Eşi Prenses Sara’ya Ait Olduğu İddiasıyla Paylaşılan Fotoğraf

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın Eşi Prenses Sara’ya Ait Olduğu İddiasıyla Paylaşılan Fotoğraf

malumatfurusorg
muhammed-bin-salman-prenses-sara

Fotoğrafın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın Eşi Prenses Sara bint Mashour Al Saud’a Ait Olduğu İddiası Doğru Değil

Yanlış İddia

 

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, namıdiğer MBS’nin eşi Prenses Sara’ya ait olduğu iddiasıyla paylaşılan fotoğrafa değineceğiz.

Fotoğrafla ilgili sosyal medyaya yansıyan paylaşım şöyle:

 

Yüksel Hoş:

“Suudi Arabistan veliaht prensi Salman’ın eşi prenses Sara’yı görüyorsunuz. Hem kuzeni hem de karısıdır. Adam ülkedeki tüm reformları karısının yaşam biçimi göze batmasın diye yapmış resmen. Müziğe, şarkıya haram diyen Kâbe imamlarının şu mini eteğe ne dediğini çok merak ediyorum.”

 

suudi-prenses-sara

 

Fotoğraftaki kadın, Prenses “Sara bint Talal Al Saud” (سارة بنت طلال بن عبد العزيز آل سعود), yani Suudi ailesinden Talal’ın kızı Sara.

Sara bint Talal Al Saud, Talal bin Abdulaziz Al Saud ve Moudie bint Abdul Mohsen Al Angari’nin kızı.

Suudi Arabistan’ın kurucusu Abdülaziz bin Suud’un torunu olan Sara bint Talal bin Abdülaziz, güvenliğinden endişe ettiğini belirterek 2007 yılından bu yana bulunduğu İngiltere’den 2012 yılında sığınma hakkı talep etmişti.

 

Sara bint Talal Al Saud

Sara bint Talal Al Saud

Sara bint Talal Al Saud

Sara bint Talal Al Saud

 

Muhammed bin Selman’ın eşinin ismi ise Sara bint Mashour Al Saud (سارة بنت مشهور آل سعود), yani Suudi ailesinden Masrur’un kızı Sara.

Sara bint Mashour Al Saud, Mashour bin Abdulaziz Al Saud ve Noura bint Mohammed Saud Al Kabir çiftinin kızı.

Kral Abdülaziz’in torunu olan Sara bint Mashour Al Saud, Kral Salman’ın oğlu Muhammed bin Selman ile 2008 yılında evlenmişti.

Veliaht Prens, 3’ü erkek 2’si kız olmak üzere 5 çocuk sahibi.

 

suudi-arabistan-kraliyet-ailesi

 

Muhammed bin Selman’ın İspanya Kralı Felipe ve Kraliçesi Letizia ile birlikte fotoğrafının da sıklıkla eşi Sara bint Mashour Al Saud ile birlikte görüntülendiği iddiasıyla paylaşıldığı görülüyor.

 

ispanya-krali-felipe-muhammed-bin-salman-kralice-Letizia

 

Muhammed bin Selman’ın eşinin açık kaynaklara yansıyan bir fotoğrafına erişilemiyor.

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

4 yorumlar

Fuck ül fena 23 Ocak 2023 - 19:59

Halka şeriat uygulayıp kendi sulalesine demokrasiyle yaklasana en azından 1001 süratini göstermeyip sadece iki yüzünü gosterdigi için şükran Habibi fck habibi

yanıt
Bülent salamci 24 Ocak 2023 - 10:11

İsviçre’de kutsal kitabımız “KURAN”ı Kerim’i Yaktılar Suudi Arabistan tepki dahi gôstermedi siz neden bahsediyorsunuz orada paradan başka bir şey hüküm sürmüyor onlarda Müslümanlığın sadece adı kalmış.

yanıt
Bülent salamci 24 Ocak 2023 - 10:09

İsviçre’de kutsal kitabımız “KURAN”ı Kerim’i Yaktılar Suudi Arabistan tepki dahi gôstermedi siz neden bahsediyorsunuz orada paradan başka bir şey hüküm sürmüyor onlarda Müslümanlığın sadece adı kalmış.

yanıt
Defol_Arap 24 Ocak 2023 - 19:57

Avrat ilik gibi

yanıt

Yorum bırak