Lumen Adlı Led Işıklı Silikonlu Meme İmplantının Satışa Sunulduğu İddiası Aslında 1 Nisan Şakası

Yanlış İddia

 

Ekşi Sözlük‘te gündeme gelen “Lumen” adlı “led ışıklı silikonlu meme” ürünü iddiası aslında İsviçre merkezli faaliyet gösteren Lucerne Clinic adlı firma tarafından gerçekleştirilen bir 1 Nisan şakasıydı

Konuyu gündeme getiren Ekşi girdisi:

“fake olmamasını umduğum inovatif meme. akşamları loş ışık ve lambader kullanmayı sevenler için, elektrik faturaları ile ilgili sıkıntı yaşanan bugünlerde de ayrıca faydalı olacaktır.’hanım memeleri yak da kitabımı okuyayım’ diyerek oluşturulacak, loş ve sıcacık bir ortam da bonusudur.

 

işte o memeler.

 

not: meme kelimesi solframe’de engel yediğinden başlıkta göğüs kelimesi kullanılmıştır.”

 

https://twitter.com/Darth_Nudelholz/status/1495097139868979202

 

İsviçre merkezli faaliyet gösteren Lucerne Clinic adlı firma, manidar bir tarihte, 1 Nisan 2021 günü bu ürünü bir tanıtım metniyle birlikte aşağıdaki görsellerle ve (1 Nisan şakası vurgusu içeren) video ile tanıtmıştı:

 

 

Lümen adlı meme silikonunun bir uygulama vasıtasıyla kontrol edilebildiği, renginin ve tonunun değiştirilebildiği, özel ışık efektlerinin uygulanabildiği, telefon bildirimlerinin yansıtılabildiği, kablosuz olarak manyetik endüksiyon yoluyla şarj olduğu belirtilmişti.

 

silikon 1 nisan sakasi

 

isikli silikonlu gogus implanti

 

Firmanın internet sitesinde ışıklı meme implantı ürününün aslında 1 Nisan şakası olduğu şu notla belirtilmişti:

1 Nisan şakası! – Göğüs implantları evet, ışık efekti hayır

“Lümen” – Lucerne Clinic tarafından özel olarak geliştirilen ve dağıtılan parlak meme implantı: sözde dünya ilk olarak bir 1 Nisan şakasıydı.

Lucerne Clinic 1 Nisan için çok özel bir şeyle geldi: Dünyada bir ilk olan Lumen’i duyurduk, sözde bir uygulama tarafından kontrol edilen, ışıklandırma işlevine sahip, mıknatıs indüksiyonu ile şarj edilen bir meme implantı – ve zaten kazanana implante edilmişti. Lisans 2020, Francesca Morgese. April Fools’ Day aldatmacası hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki basın bültenine bakın.

 

silikonlu meme 1 nisan sakasi

 

Yorumunuzu yazınız...