Kendini Köpeğe Dönüştüren Adam” Olarak Tanımlanan Japon Erkek “Gerçekçi Köpek Kostümü” Giyiyor

Toko adını kullanan ve hayvan olmak istediğini belirten bir Japon 15 bin dolar harcayarak hazırlattığı gerçekçi köpek kostümünü giymiş.

 

 

Japonya’da “hayalimi gerçekleştirdiğini” belirterek 15 bin dolar harcayarak köpek kıyafeti giyen erkek yeniden gündem olmuş.

 

Japonya’da bir adam binlerce dolar harcayarak kendini ‘köpeğe’ dönüştürdü” ifadeleriyle aktarılan görüntülerden biri şöyle:

 

 

 

Paylaşım örneği:

 

Metropol Haber (@metropolmedya_): “Paranın köpeği olmadı parasını verip köpek oldu. 14.000 dolar harcayarak kendini köpeğe dönüştüren adam sosyal medyada gündem oldu”

 


 

 

Görüntü 2 yıl önce de sosyal medyada ve haber sitelerinde yaygın şekilde paylaşılmıştı:

 

Hype (@hypebilgi): “Japonya’da bir adam 2 milyon yen (15 bin dolar) harcayarak kendini ‘köpeğe’ dönüştürdü: “Hayalim gerçek oldu.””

 

kendini-kopege-donusturen-japon

 

(At suratına sahip olmak için yüzlerce operasyon geçirdiği sanılan kadının at maskesi takmasına benzer şekilde) “kendini köpeğe dönüştüren adam” olarak nitelenen Japon aslında 15 bin dolar harcayarak hazırlattığı gerçekçi köpek kostümünü giyiyor.

 

Kendini “hayvan olmak isteyen ve sonunda köpek olan bir kişi” olarak tanımlayan ve Toko adını kullanan Japon sosyal medya hesaplarında köpek kostümlü görüntülerini paylaşıyor.

 

 

 

Toko-san farklı köpek kostümleri de giyiyor.

 

 

Youtube kanalında yayınladığı videolarda “gerçekçi köpek kostümü” giydiğini belirtmiş.

 

 

 

 

Köpek kostümü Zeppet adlı firma tarafından 2 milyon Japon yeni karşılığında hazırlanmış.

Adı geçen firmanın internet sitesinde kostüm için “Kişisel sipariş yapıldı Bir kişinin isteği üzerine köpek için kalıplı takım elbise hazırladık. Bir kömür ocağı köpeği örnek alınarak modellenmiştir ve tıpkı gerçek bir köpek gibi dört ayaklı bir köpeğin gerçekçi görünümünü yeniden üretir.” açıklaması sunulmuş.

 

 

Yorumunuzu yazınız...