Dondurma Fuhuşu Artırıyor. Dondurma Alanların Hepsinden Ahirette Davacı Olacağım.” Dediği İddia Edilen Emine Şenlikoğlu 2014 Yılında Yaptığı Paylaşımlarda “Dondurma Firmalarının” Fuhşiyatı Normal Göstermeye Çalıştığını İleri Sürmüş

 

Emine Şenlikoğlu’nun “Dondurma fuhşu artırıyor. Dondurma alanların hepsinden ahirette davacı olacağım.” ifadelerini kullandığı iddiası uzun süredir sosyal medya platformlarında paylaşılıyor.

 

dondurma-fuhusu-artiriyor

 

dondurmanin-amaci-fuhus

 

Emine Şenlikoğlu’nun “Dondurma fuhşu artırıyor. Dondurma alanların hepsinden ahirette davacı olacağım.” dediği iddiası 2014 yılındaki “dondurma reklamlarını” hedef alan paylaşımlarına dayanıyor.

Şenlikoğlu’nun dondurma reklamlarında uygunsuz olduğunu değerlendirdiği görüntülere tepki gösterdiği sözleri dondurmanın ya da dondurma yalamanın haram olduğu, dondurmanın fuhşu artırdığı yönünde beyanda bulunduğu şeklinde lanse edilmiş.

Emine Şenlikoğlu 17 Ağustos 2014 tarihinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda “Bazı dondurma firmalarının kastı satış değil, ülkemizde rezilliği, fuhşıyatı normal göstermeye çalışmaktır. O rezil reklam ürünleri alanlarla bu dünyada görüşemiyeceğimiz belli. Ama ahirette hepsinden davacı olacağım. Bizim canımız çıksın, kardeşimiz fuhuş reklamlı dondurma alsın!” ifadelerini kullanmış (Senlikogluemine uzantılı Twitter hesabı kapandığı için arşiv bağlantısı sunulamasa da ilgili paylaşımlara diğer sosyal medya kullanıcılarının verdiği yanıtlar görülebiliyor).

 

dondurma-firmalari-fuhus

 

Türkiye’de faaliyet gösteren bazı dondurma firmalarının amacının satış yapmak değil, rezilliği ve fuhşıyatı normal göstermeye çalışmak olduğunu ileri süren Şenlikoğlu’nun bahsi geçen paylaşımları şöyleydi:

“Bazı dondurma firmalarının kastı satış değil, ülkemizde rezilliği, fuhşıyatı normal göstermeye çalışmaktır. O rezil reklam ürünleri alanlarla +

bu dünyada görüşemiyeceğimiz belli. Ama ahirette hepsinden davacı olacağım. Bizim canımız çıksın, kardeşimiz fuhuş reklamlı dondurma alsın!

Fuhşa karşı olana kup takıyorlar: “Onların aklı fikri oralarda” gibi, kendilerini bize yamamak istiyorlar, yeter ya, bu kadar rezillik olur mu?”

Akıl nerdeyse, onu söylediğimi yazıyorlar. Bunlar aşırı zalim insan bu kadar nasıl şerefsiz olur ben dondurmayı yeme biçimini eleştirmedim ki

 

emine-senlik-oglu-dondurma

 

Dondurma reklamlarına ilişkin ‘fuhuş’ içerikli mesajları büyük tepki çeken ve dondurma yeme biçimini değil, reklamları eleştirdiğini ifade eden Şenlikoğlu, Twitter hesabından “Değerli takipçilerim, biraz şirazeden çıktım” cümlesini de paylaşmış.

 

Şenlikoğlu güncel sosyal medya hesabından yaptığı bir başka paylaşımda dondurmanın haram değil helal olduğunu söylemiş:

“Ahlaksızların, Laikliğin nikahsız çocuklarının aşağılık iftiralarına Müslümanlar değil ancak gavurlar inanır. Çünkü Müslüman bilir dondurma helaldir, haram diyen dinden çıkar.”

 

Ayrıca, kendisine dondurma iftirasının atıldığından dem vurmuş:

“Dondurma iftirasını bana karanlığın nikahsız çocukları attı, karanlığın fırıldakları da paylaşıyorlar.”

 

Şenlikoğlu’nun künefeyle birlikte dondurma yerken görüntülendiği fotoğraf da sosyal medyada sıklıkla paylaşılıyor.

 

emine-senlikoglu-dondurma-tatli

 

Bir Yorum Yazın