Bill Gates ve Melinda Gates’in 2013 Yılında Öldüğü ve 2013 Yılından Bu Yana Klonlarının Kullanıldığı İddiası Doğru Değil

Yanlış İddia

 

Geçmişte sosyal medyada yaygın şekilde paylaşılan (ve bazılarınca gerçek sanılan) “Yossi Kohen” esprilerini akla getiren bir iddiayı ele alacağız (Geçmişte, gerçek Mustafa Kemal Atatürk’ün 1911 yılında öldürüldüğü ve yerine Yossi Kohen adlı bir Yahudi iş insanının geçtiği iddia edilmişti. Bu iddia daha sonra yaygınlaşarak mizahî yaklaşımla birçok farklı isim için dile getirilmişti).

Konumuz: Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve Melinda French Gates’in 2013 yılında yaşamını kaybettiği ve yerlerini klonlarının aldığı iddiası.

Geçtiğimiz ay boşanma kararı veren Gates çifti hakkındaki bu komplo teorisini dile getiren paylaşımlardan bazı örnekler şöyle sunulabilir:

 

“Bill ve Melinda Gates 2013’te öldü Oyuncular onları oynuyorlar #TürkiyeKüreselcilerinVatanıDeğildir”

 

bill melinda gates klon

 

“Bill ve Melinda Gates 2013’te vefat etti Ve klonlandılar! Resimleri arasındaki farkı arayabilir ve görebilirsiniz Önceden ve şimdi sadece biseksüel canavarlar.”

 

bill melinda gates 2013te öldü

 

“Kadın Melinda Gates değil adam da Bill Gates değil 2013 te öldü ikisi Hindistan da idam edildi ler şimdiki Melinda da erkek Gates te klon”

 

bill gates klon

 

Epphilia P. Kennedy’nin Bill ve Melinda Gates’in 2013 yılında öldüğü iddiası “Faydalı Olan Ne Varsa” adlı Youtube kanalında şöyle aktarılmıştı:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JP6lajCyGMQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Nr-JCxe3gY

 

bill melinda gates epphilia kennedy

 

Bu absürt komplo teorisine dayanak olarak https://www.ancestry.com/family-tree/person/tree/58845660/person/30041300967/story bağlantı adresinde yer alan Melinda Gates’a ait olduğu iddiasıyla paylaşılan bir soyağacının sunulduğu anlaşılıyor.

 

melinda gates soyağacı

 

Paylaşılan soyağacının Melinda Gates’e ait olduğuna dair bir delil bulunmuyor. Erişime kapalı hâlde bulunan söz konusu bağlantı adresindeki kütük detaylarının uydurulmuş olduğu anlaşılıyor.

Ancestry sözcüsü Reuters’a yaptığı açıklamada, internet sitelerinin kullanıcılarına kendileri ve geçmişten günümüze önemli insanlar için aile ağaçları oluşturmasına izin verdiğini, soyağacındaki detayların doğrulanmasının teşvik edildiğini, ancak kullanıcıların diledikleri gibi serbestçe içerik oluşturabildiklerini aktarmış.

Bill ve Melinda Gates çiftinin 2013 yılında vefat ettiğine dair herhangi bir delil bulunmuyor. Bill hem de Melinda Gates’in hayatta olduğunu gösteren çok sayıda kanıt mevcut. 2013 yılı sonrasında Gates çifti birçok farklı etkinlikte görüntülenmişti (Örnek için Reuters arşivinden 2013, 2015, 2016, 2018 ve 2019 yıllarından fotoğraflara göz atılabilir).

 

İLAVE:

Bill ve Melinda Gates’in 2013 yılında öldüğü ve yerine klonlarının geçtiği iddiasını paylaşan profiller bu defa Bill Gates’in asılarak öldürüldüğünü iddia etmeye başlamış.

Birbiriyle çelişen saçmalıklar şöyle:

 

“Arkadaşlar Bill Gates in gerçeği 2013 yılında ölmüştür karısı ile beraber, Şu anda uğraştıklarımız klonları Ve daha yüzlerce.. Bir sürü devletlerde çeşitli mevkiler de çalışan klonlar var Artık ayırt etmek imkansız.. Kim klon kim gerçek ??”

 

bill gates klon

 

“BİLL GATES İN ASILDIĞI SÖYLENİYOR 1) Olay şöyle olmuş Askerler deniz piyadeleri bir sabah gelip Bill gates’i tutuklarlar Ona 5 Ekim de öleceğini söylerler Fakat birden bire idamı 1 Ekim e alınır Derin Devlet suçlularının celladın ilmiğini bulduğu yerin yakınında,

 

2)GITMO’nun güney ucunda yeni dikilmiş darağacına kadar ona eşlik etmek için yakında bir infaz ekibinin geleceğini söylerler Bir gardiyan, Gates’le “Sadece senin için yeni bir tane inşa ettik” dedi.

 

3)Bir GITMO kaynağının Real Raw News’e verdiği demeçte, Gates son bir yemeği reddetti ve bir saat sonra, güneş ufukta gözükürken Gates, GITMO’nun mahkumlarını barındırmak için yeni darağacıların inşa edildiği bir açıklığa götürüldü.

 

4)Bileklerinden kelepçeli Gates, tekmeler atarak, çığlıklar atarak ve orduyu kendi sözlerine ihanet etmekle suçlayarak bir Humvee’den çıktı. “Bunu bana yapamazsın. Dört günüm daha var. Bana yalan söyledin! Burada yetkili olanla konuşmak istiyorum! Bunu talep ediyorum,” dedi

 

5)ABD Donanması Yargıç General’in Kolordusu’ndan Tuğamiral Darse E. Crandall tarafından yönetilen infaz detayı, Gates’e hoş olmayan haberler verdi. Amiral Crandall, “Napları kesmeyi bırakın ve bir erkek gibi dışarı çıkın,” dedi.

 

6)Ceza verme tarihleri ​​geçici ve koşulludur ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bir saat önceden haberiniz var. Bu saçmalığa devam edin, sizi sakinleştirelim ve sonra asalım. Yaratıcınla böyle mi tanışmak istiyorsun?”

 

7)Gates platforma yönlendirildi ve üniforması ad etiketleri, rütbesi ve nişanları olmayan bir asker Gates’in boynuna bir ilmik takıp sıktı. Bir Donanma papazı, Gates’in öbür dünyada kurtuluş bulmasını umduğunu söyleyerek son ayinleri yönetti.

 

8)Gates’in son sözleri olup olmadığı soruldu Gates, “Bana yöneltilen tüm suçlamalardan masumum” dedi. “Melinda bir yalancı. Ben iyi bir adamım. Hayırseverim ve her zaman yasalara uydum. Evet, 1975’te ve 1977’de ehliyetsiz araç kullanmaktan ve aşırı hız yapmaktan tutuklandım ama

 

9) fakat bunlar ölüm cezasını gerektirecek suçlar değil dedi Son bir sözün var mı diye sordum. Senden bir roman yazmanı istemedim,” dedi Tuğgeneral Crandall. Gates’in yanında duran askeri işaret etti. Asker bir kolu çekti ve Gates’in ayaklarının altındaki sandalye çekildi

 

10)Ama bir şeyler ters gitti. Boynu hemen kırılmadı; daha ziyade havada sallandı, bacakları çılgınca sallandı ve gözleri patlayacakmış gibi yuvalarından fırladı. Kelepçeli kolları boş yere asılı olduğu ipi tutmaya çalışırken dudaklarından gırtlaktan, gurultulu bir ses çıktı.

 

11)Amiral Crandall’ın asistanı Gates’i idam sehpasından alıp almamalarını sordu ama amiral hayır dedi, cezanın teknik zorluklara rağmen infaz edileceğini söyledi. Gates, boğularak ölmeden önce 4-5 dakika canlı olarak orada asılı kaldı.

 

12)Daha sonra ipi kestiler ve bir doktor onun öldüğünü söyledi. Bill Gates artık yok” dedi, Amiral cesedi Real Raw News, Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde Fahri Profesör ve ortaçağ infazları konusunda uzman olan Paul Knowles’a ulaştırdı

 

13) Başarılı bir asma basit bir iş değildir. Değişkenler kişinin boyunu ve kilosunu ve düşme mesafesini içerir ve bunlar, ihtiyaç duyulan ipin uzunluğuna karar verilirken dikkate alınır.

 

14)Bu değişkenlerden herhangi biri tam olarak hesaplanmazsa, asma başarısız olabilir ve kurban çok uzun ve acı verici bir boğulma yaşayabilir dedi İşte böyle arkadaşlar SIRADA KİMLER VAR ? Ansızın bir sabah evinizden alınabilirsiniz bu aşı işini durdurun

 

bill gates asildi

 

* Kapak görseli: Bill & Melinda Gates Foundation

Yorumunuzu yazınız...