Jackie Chan’in Dublörsüz Rol Aldığı Eski Aksiyon Filmlerinden Sahneleri Arasının İyi Olmadığı Kızıyla Birlikte İzlerken Ağladığı Sanılan Görüntü “Ride On” Adlı Filmden Bir Sahne

Jackie Chan’in Kızı Sanılan Kişi De Liu Haocun Adlı Aktris

 

 

Ünlü dövüş ustası, aktör, yönetmen, yapımcı, senarist, dublör Jackie Chan Sing Lung ya da bilinen adıyla Jackie Chan’in kızıyla arasının pek iyi olmadığı biliniyor.

1982 yılında Tayvanlı aktris Joan Lin ile evlenen 1954 doğumlu Jackie Chan, 1999 yılında kendisinden 19 yaş küçük güzellik kraliçesi Elaine Ng Yi-lei ile evlilik dışı bir ilişki yaşadığını itiraf etti.

Jackie Chan’in 1990 Miss Asia güzeli seçilen Elaine Ng Yi Lei ile yaşadığı bu ilişki sonucu 2000 yılında Etta Ng Chok Lam dünyaya geldi.

Etta Ng, 2017 yılında birlikteliğini açıkladığı 1988 doğumlu partneri, internet fenomeni Andi Autumn ile Kanada’da evlendi.

Etta Ng, lezbiyen olduğunu açıkladığı için ailesinin kendisine sırt çevirdiğini, babası Jackie Chan’in homofobik olduğunu ileri sürdü.

Geçmişte Jackie Chan’in kızı Etta Ng’nin eşcinsel olduğu için evlatlıktan reddedildiği ileri sürüldü.

Etta Ng Chok Lam ise Jackie Chan’i babası olarak görmediğini beyan etti.

Yayınladığı Youtube videosunda Kanada’da partneriyle birlikte yokluk çektiğini ve köprü altında yaşadığını söyledi.

Jackie Chan ile biyolojik babası olduğu kızı arasında gerilimin sürdüğü süreçte sosyal medya platformlarında bir video paylaşılmaya başlandı.

Bir neslin filmleri ile büyüdüğü Jackie Chan’in arasının pek iyi olmadığı kızıyla geçmişte dublörsüz oynadığı filmlerden sahneleri izlediği, akıp giden zamanın farkına varıp duygulanıp ağladığı ileri sürüldü.

Jackie Chan’in kızıyla birlikte eski filmlerini izlerken aradan geçip giden zamanı düşünüp duygulanıp ağladığı sanılan video şöyle:

 


Videoyu Jackie Chan’in kızıyla eski film sahnelerinden bazılarını izlerken ağladığı anı yansıttığı iddiasıyla sunan paylaşımlardan örnekler:

 

Uzaktan Gelen (@Uzaktan_Gelen_): “Jackie Chan ve kızı, eski filmlerinden bazı sahneleri izlerken ağlıyorlar. Çocukluk hatıralarımız için teşekkürler, efsane.”

 

 

Adem Yurtsever (@ayurtsever): “Çocukluğumuzun kahramanı Jackie Chan abimiz kızıyla dublörsüz oynadığı filmlere bakıyor ve akıp giden zamanın farkına varıyor… bu video beni biraz hüzünlendirdi…”

 

Kanal 3 Haber (@kanal3haber): “Jackie Chan, kızıyla eski filmlerini izleyip geçip giden zamana ağladı. Sosyal medyadan paylaşılan video milyonlara ulaştı. İzleyenleri de duygulandıran video milyonlarca beğeni aldı. #jackiechan #ağladı #duygulandı #film”

 

 

Aksiyon filmlerinin ünlü oyuncusu Jackie Chan’in bu videosu gerçekten duygusal ve iç açıcı olsa da gerçek değil, bir filmden bir sahne.

Jackie Chan’in kızı sanılan kişi aslında filmde Chan’in kızını canlandıran bir oyuncu.

 

jackie-chan-agladi

 

Paylaşılan görüntü, 2023 yılında vizyona giren, eski tarz bir dublör ve onun dublör atının hikâyesini konu edinen, Larry Yang tarafından yazılan ve yönetilen, Jackie Chan, Liu Haocun ve Guo Qilin’in rol aldığı “Ride on” (“Long ma jing shen“) adlı aksiyon drama filminden.

 

 

Aksiyon filmlerinde zorlu rollerinde dublör kullanmayan Jackie Chan’in emekli dublör aktör Lao Luo’yu canlandırdığı filmde kızı Xiao Bao rolünde aktris Liu Haocun oynadı.

 


 

Jackie Chan’in canlandırdığı Luo Zhilong’un (Lao Luo) isteksizce görüşmediği hukuk öğrencisi Luo Xiaobao adlı kızı rolünü oynayan Liu Haocun’un “Acıdı mı?” sorusuna Chan’in “çok” yanıtını verdiği, ardından kızının “Baba, sen harikasın” dediği duyulan sahne şu şekilde:

 

 

 

 

Yorumunuzu yazınız...