ABD’de Derse İç Çamaşırlarıyla Giren Öğrencinin Öğretmeniyle Tartıştığı Video Beverly Hills Comedy Team Tarafından Hazırlanan Bir Mizansen

 

Sosyal medya platformlarında paylaşılmaya başlanan, ABD’de bir üniversitede öğrencinin iç çamaşırıyla derse girmesine öğretim görevlisinin / öğretmeninin tepki gösterdiği video aslında sahnelenen bir görüntü.

 

Bahsi geçen video:

 


 

Söz konusu videoyu gerçek sanarak yorumlayan paylaşım örneği:

 

D’Latina (@Dlatina5): “Amerika’da üniversiteli bir kız, neredeyse çıplak bir şekilde derse girdi. Hocayla tartışan kız, özgür olduğunu savunuyor. Demek ki modern sandığımız ülkelerin gençleri de saygıdan yoksun kalmış. Saygısızlık, popüler olmak için çok normal bir durummuş gibi davranmak, özgürlük mü?”

 

 

İlgi çekmek amacıyla sahnelenip sosyal medya platformlarında paylaşılan video gerçek bir hadiseye ait değil.

 

Bahsi geçen video “Beverly Hills Komedi Ekibi” (“Beverly Hills Comedy Team”) adlı mizahî içerik üreten grubun kurgusu.

 

Videoyu sahneleyen aynı grubun aynı kıyafetlerle, sınıf sanılan aynı odada farklı görüntüleri de mevcut.

 

 

Öğretmenine sınıfta ayakkabı fırlatan öğrencinin polis tarafından gözaltına alındığı sanılarak paylaşılan video bunlardan biriydi.

 

 

@tiktok.jamaica White Student throws shoe at black teaches and she goes off . #fvp #student #teacher #fyp #fy#fypdongggggggg #fyyyyyyyyyyyyyyyy #fypsviraltiktok #foryoupage#fypviral #fypdong #movieclips #fypシ゚viral ♬ original sound – TikTok Jamaica


Videoda öğretmen rolündeki kadın daha önce uçakta çocuğun önündeki koltuğu durmadan tekmeleyerek diğer yolcuları rahatsız ettiği görüntüden hatırlıyoruz.

Bahsi geçen kadının anne rolünde, koltuğu tekmelenen erkek yolcu ile sözlü münakaşa ettiği görüntü şöyleydi:

 

 

Yorumunuzu yazınız...