Uzaylı Sanılan Gökyüzündeki Ördek Şeklindeki Varlık Bir Animasyon

 

2020 biraz sıkıntılı geçiyor olabilir ama henüz uzaylı istilası olmadı. Ancak, deprem, koronavirüs gibi arzu edilmeyen olgularla birlikte kötü gidişatın etkisiyle uzaylı istilası da normal görülür hâle geldi.

Sosyal medyada paylaşılan bir video kaydının uzaylılara ait olduğu iddia edildi. Malumatfurus.org’dan da bu video kaydının gerçeklik payının bulunmadığının ispatı talep edildi.

 

Uzaylının görüntülendiği iddiasını içeren tweet
Uzaylının görüntülendiği iddiasını içeren tweet

 

Şimşekli havada, gökte ÖRDEK şeklinde uzaylının görüldüğü sanılan video kaydı bir animasyon.

 

 

Videonun kaynağını araştırdığımızda ise 3 boyutlu animasyon modeli kullanılarak oluşturulduğu anlaşılıyor. “Cthulhu Rubber Duck” başlıklı yayında video hakkında şu detay sunulmuş:

“Heavy rain and a strange floating rubber duck on the sky. 3D model are render with Blender3D. PNG sequences are import into After Effects for post effects and compositing. All sounds are from Youtube Audio Library.”

“Şiddetli yağmur ve gökyüzü üzerinde garip bir yüzen lastik ördek. 3D model Blender3D ile işlenir. PNG dizileri, post efektler ve birleştirme için After Effects’e içe aktarılır. Tüm sesler Youtube Ses Kütüphanesi’nden geliyor.”

 

3 boyutlu uzaylı videosu

 

Soramadan edemiyor insan: Bu tip bir sahte kayıt gerçek sanılıyorsa, daha kaliteli montajlar karşısında halimiz nice olur?

 

Not: Evet, koronavirüs salgınının etkisiyle ortaya saçılan yanlış iddiaları incelerken internet sitesine yazı hazırlamaya vaktimiz kalmadı. Yayına ancak bunu alabildik. Anlayışınıza sığınıyoruz.

 

İLAVE: Bahsi geçen görüntünün “blue beam” projesi ile ilişkilendirilerek paylaşıldığı da görülüyor.

 

The Sirkeci (@cetinlimonboy): “Yeni dünya düzeni ve tek dünya devletini kurmak için planlanan BLUE BEAM HOLOGRAM teknolojisi uzaylı istalası saldırısı için hazırlıklar”

 

Yorumunuzu yazınız...