Sibirya’da Bir Orman Bekçisi Tarafından Bir Uzaylının Uçan Daireye Bindiği Anın Kaydedildiği Sanılarak Paylaşılan Video, Bir Youtube Kanalında 2018 Yılında Yayınlanan Kurgu Bir Animasyon

 

Sibirya’da orman bekçisi tarafından çekilen bir videoda uzaylının uçan dairesine binip uzaklaştığının görüntülendiği sanılmış.

 

 

Bir UFO’nun kameraya yakalandığı sanılarak paylaşılan görüntü, geçmişte Alaska ya da Romanya’da kaydedildiği iddiasıyla da paylaşılmıştı.

 

uzayli-animasyon

 

Sibirya’da uçan daireye binen uzaylının görüntülendiği sanılarak paylaşılan video, bir Youtube kanalının 2018 yılında yayınladığı bilimkurgu temalı kısa filmden alıntı.

 

 

Video, 2 Ocak 2018 tarihinde “Komik yaratık gelecekteki bir daireye doğru yürür, dağları dolaşır (Bilim Kurgu Kısa Film)” (“Funny creature walks to a future saucer, travels through mountains (Sci-Fi Short Film)“) başlığıyla “küçük bir yaratığın fütüristik bir tabağa doğru yürümesinin ve ardından etrafta uçup onunla eğlenmesinin animasyonu.” (“Animation of a little creature walking to a futuristic saucer and then flying around and having fun with it.“) açıklamasıyla paylaşılmış.

 

uzayli-gemiye-binerken-animasyon

 

“Alien Unleash”, kendini “fütüristik şeyler hakkında komik animasyonlar hazırlıyorum.” (“I make funny animations about futuristic stuff.“) ifadeleriyle tanıtan, kurgu animasyonlar paylaşan bir Youtube kanalı.

 

alien-video-animasyon

Yorumunuzu yazınız...