Gaziantep’te Bir Erkeğin Kendisini Aldatan Eşinin Sevgilisine Kadın İç Çamaşırları Giydirip Tecavüz Ettiği Doğru, Ancak Haber Güncel Değil, 2017 Yılından

Merkez Şehitkamil ilçesinde, 22 Aralık 2017’de bir kişiye tecavüz ettikleri, işkence yaptıkları ve kadın iç çamaşırları giydirdikleri iddiasıyla gözaltına alınan 1’i kadın 4 zanlı tutuklanmıştı. Olaydan sonra yakalanan 4 sanık hakkında 2019 yılında, 23 yıl 7’şer ay hapis cezası verilmişti. 2023 yılı Ocak ayında bu haber güncellik vurgusuyla tekrar servis edilmiş.

 

Gaziantep’te aldatılan bir kocanın, iki arkadaşıyla birlikte tuzak kurup yakaladığı eşinin yasak aşkına kadın kıyafeti giydirip tecavüz ettiği ve bu anları kaydettiği aktarımı sosyal medyada büyük ilgi çekti.

 

2017’den haberi tekrar ısıtıp servis eden haber girişimlerinden örnekler şöyle sunulabilir:

 

Habererk: “Aldatılan kocanın akıl almaz intikamı: Karısının sevgilisine kadın çamaşırı giydirip tecavüz etti”

 

İnternethaber.com: “Gaziantep’te karısının yasak aşkına kadın kıyafeti giydirip tecavüz etti”

 

ANT Haber: “Gaziantep’te akılalmaz bir olay yaşandı. Bir adam, eşinin kendisini aldattığı adama tecavüz etti.”

 

 

Gaziantep’te bir erkeğin kendisini aldatan eşinin sevgilisine tecavüz ettiği doğru; ancak, bu haber güncel değil, 2017 yılından.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşayan F.A. (34) isimli erkeğe, eşiyle birlikte olduğu iddiasıyla tecavüz ettikten sonra kadın iç çamaşırı giydirip fotoğraflarını çeken E.S ile eşi E.S. ve kendisine yardım eden Ö.D. ve Ö.K., Gaziantep’te 22 Aralık 2017 tarihinde polis tarafından gözaltına alınmıştı.

 

 

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde kaçırdıkları kişiye, işkence yaptıkları, kadın iç çamaşırı giydirip, cinsel saldırıda bulundukları iddiasıyla yargılanan 4 sanık Gaziantep 11. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 2019 yılı Ocak ayında görülen davada 23 yıl 7’şer ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

 

OdaTV, ilginç vakayı şöyle özetlemiş:

“Sosyal medyada evli bir kadınla tanışan adam, kadınla birkaç kez cinsel ilişkiye girdi. Bir süre sonra ayrılan ikili, yıllar sonra yeniden yazışmaya başladı. Yazışmalar sonunda, kadınla tekrar buluşmaya karar veren adam bu kez başına geleceklerden habersizdi. Sevgilisi ile buluşmak için Gaziantep’e gelen adam, birlikte olacakları eve gidince konuştuğu kadının kocası ve 2 arkadaşı ile karşılaştı. İddialara göre burada kadının eşi, eve gelen eşinin sevgilisine tecavüz etti. Daha sonra ise tecavüze uğrayan kişiye kadın iç çamaşırları giydirip fotoğrafını çekti. Yaşadığı olaydan sonra polise giden adam ise kendisine tecavüz eden kişilerden şikayetçi oldu.”

 

F.A. adlı mağdur, başından geçenleri şöyle anlatmış:

“Gaziantep’te yaşayan evli bir kadınla kendi isteğiyle görüşmeye başladım. Bir yıl sonra ayrıldım ve bir daha hiç görüşmedim. Yaklaşık 3 yıl ayrı kaldık ama sonra tekrar sosyal medyadan görüşmeye başladık. Bu kez benimle görüşmek için Gaziantep’e çağırdı, oraya gittim. Bir adres verdi. Gittiğim de bu kez başka yerde beklediğini söyledi. Söylediği yere gittim. Yanıma geldi, kendisini takip etmemi istedi. Ben de onu takip ettim. Beni çıkmaz bir sokağa götürdü. O sokağa girer girmez elinde şiş, bıçak ve silah olan2 kişi koluma girdi, zorla araca bindirdiler. E.D. de araca bindi. Beni ıssız bir yere götürdüler. Orada bana kadının eşi zorla tecavüz etti. Bunları yaparken de diğer arkadaşları telefonla görüntümü çekti. Daha sonra bana kadın kıyafeti giydirerek fotoğraflarımı çekip, kendi sosyal medya hesabımdan arkadaşıma gönderdiler. Beni rezil etmekle tehdit ederek üzerimdeki paramı ve cep telefonu zorla aldılar.”

 

 

Yorumunuzu yazınız...