Muhalefet Adayını Seçimden Sonra Açıklasın… Böylece Kavgasız Gürültüsüz Bir Seçim Geçiririz.” Tweetinin Atıldığı Hesap Tamer Karadağlı’ya Ait Değil

Yanlış İddia

 

Twitter kullanmayan kamuoyunca tanınan isimler adına açılan sahte hesaplar gerçek sanılabildiğine daha önce birçok defa dikkat çekmiştik.

Fan, parodi ya da sahte sosyal medya hesaplarının siyasî yorumlarının ünlü isimlere ait sanılarak paylaşıldığı son örneğin kurbanı Tamer Karadağlı oldu.

 

tamer karadagli muhalefet secim

 

TamerKaaradagli” uzantılı Twitter profilinin “Muhalefet adayını seçimden sonra açıklasın.. Böylece kavgasız gürültüsüz bir seçim geçiririz.” paylaşımı Tamer Karadağlı’ya ait sanılarak sosyal medyada ve haber sitelerinde aktarıldı.

 

OdaTV:

 

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı da konuya ilişkin Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Karadağlı paylaşımında ” Muhalefet adayını seçimden sonra açıklasın… Böylece kavgasız gürültüsüz bir seçim geçiririz.” ifadelerini kullandı.”

 

Ajans Muhbir:

“Tamer Karadağlı, espri yaptı: “Muhalefet adayını seçimden sonra açıklasın, böylece kavgasız gürültüsüz bir seçim geçiririz.””

 

tamer karadagli secim

 

Sahte hesaptan yapılan paylaşımın ardından Tamer Karadağlı, Instagram hesabında attığı hikâyede Twitter kullanmadığını “Benim hiçbir şekilde ‘Twitter’ hesabım yoktur! Benim hakkım da adım kullanılarak yazılan twitlere lütfen itibar etmeyin!” ifadeleriyle belirtmişti.

 

tamer karadagli twitter

 

İşbu paylaşımın ardından Tamer Karadağlı adına açılan sahte hesaba erişilemediği görülüyor.

 

Yorumunuzu yazınız...