Türkiye’de Bir Mülteci Erkeğin Markette Alışveriş Yapan Kadına Cinsel Tacizde Bulunduğu İddiasıyla Paylaşılan Video 2018 Yılında Almanya’da Kaydedildiği Belirtilerek Aktarılmıştı 

 

Bir markette rafta ürün seçen kadına bir erkeğin cinsel tacizde bulunduğu anın güvenlik kamerası kaydı, güncel ve mütecavizin sığınmacı olduğu vurgusuyla sosyal medya platformlarında paylaşılmış.

 

Ülkücü Başkent (@ulkucubaskent): “AKP’lilerin din kardeşimiz dediği seçmen.”

 

markette-taciz-2018

 

Videonun 2018 yılında olduğunu belirtip tacizde bulunan kişinin sığınmacı olduğunu ileri sürenler de olmuş.

 

Sülün Osman… (@Sulun__Osman_): “2018 Yilina ait Kayit Sosyal medyada Gündem oldu. Alişveriş Yapan Bir Kızı Mülteci Bir gencin Taciz ettiği görülüyor..”

 

Ülkemizde kaydedildiği iddia edilerek sosyal medyada paylaşılan görüntü güncel değil, 2018 yılı Aralık ayında Almanya’da kaydedildiği belirtilerek haberleştirilmiş.

 

2018 yılı Aralık ayından “Marketteki İğrenç Taciz Saniye Saniye Kameraya Yansıdı!” başlıklı haber metninde şu ifadelere yer verilmiş:

“Raflarda ürünlere bakan genç kızın arkasından yaklaşarak cinsel tacize başlayan sapık, kameralara yakalandı. Durumdan habersiz olan genç kızın yaşadığı taciz olayı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülere sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı görüntülere, “Bu kadar da olmaz bu ne cesaret böyle Allah kadınlara yardım etsin.” yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Bu adamı bulup hakkettiği dersi vermek lazım.” yorumunu yaptı.”

 

 

 

“AKP’nin zavallı mültecileri” filigranı eklenen ve üzerinde 7 Aralık 2018 tarihinin yer aldığı görülen videoda güvenlik kamerasını izleyen kişilerin Almanca konuştuğu duyuluyor.

2018 yılında Almanya’nın Stuttgart kentinde yaşanan olaya ait olduğu aktarılan bahsi geçen güvenlik kamerası görüntüsünün kaynağını Almanca taramada tespit edemedik.

Rafları inceleyen kadına arkadan yaklaşarak mastürbasyon yapan erkeğin kimliği ve uyruğu hakkında bir bilgi mevcut değil.

 

5 Yorumlar

  1. Bir şey doğru yada yanlıştır neden net bilgiye ulaşmak için tüm makaleyi okumam gerek teyid. Org a döndü burası da

  2. Bu kadar şerefsizlik olmaz ne ara sazan balığına döndünüz hemen bir video gördümü araştırmadan incelemeden atlıyorsunuz ve hemen akpartilileri suçluyorsunuz bu kadar adisinizki başka söz söylemeye gerek yok

Yorumunuzu yazınız...