Damadın Düğün Esnasında Gelinin Yanında Başka Bir Kadınla Bakıştığı İddiasıyla Sunulan Videoda Damadın Göz Göze Geldiği Kişinin Kimliği

 

Kapak görselinde yer verilen “dikkati dağılan erkek arkadaş” (“distracted boyfriend“) olarak adlandırılan Barcelonalı fotoğrafçı Antonio Guillem’in 2015 yılında kaydettiği ünlü stok fotoğrafla mutlaka karşılaşmışsınızdır. Son günlerde bu ünlü görseli andırdığı yorumlanan bir kayıt sosyal medyanın gündemine oturdu.

Düğün günü gelini evinden alan damadın müstakbel eşi ile evin önünde karşılıklı oynarken yanından geçen başka bir kadın ile bakıştığı video sosyal medyada büyük ilgi çekmişti.

“Cemiyet hayatının tanınmamış simalarından” adlı “@sevimkoskavga” uzantılı Twitter profilinin paylaşımının ardından yaygınlaşan, “damat başka kadına bakarsa” vurgusuyla sosyal medyada paylaşılan, internet sitelerinde “Gelinle Karşılıklı Oynayan Damadın Başka Bir Kadınla ‘Anlamlı’ Bakışması Gündem Oldu!” gibi başlıklarla sunulan videoyu daha da fazla yaygınlaşmaması için alıntılamayıp, örnek paylaşımları sunmakla yetinelim.

 

damat baska kadina bakarsa

 

Sosyal medyada yaygın şekilde suizanla ve farklı imzalarla paylaşılan gelin alma eğlencesine ait videoda elindeki aranjmanla damatla göz göze gelen, akabinde tebessümle başını eğen kişinin kimliği merak uyandırmıştı.

Damadın göz göze geldiği kişinin kimliği hakkında 2 açıklama mevcut: i. damadın kız kardeşi, ii. gelinin kardeşi.

Videoda görülen damat (S.A.), kaydın yaygınlaşmasına yol açan paylaşıma aşağıdaki yorumu bırakmış ve bahse konu kişinin kardeşi olduğunu belirtmişti:

“Videodaki damat benim O kizda kardeşim Paylasim yapanların ve yorum yapanlarin zihniyetini si…yim”

Düğün sahipleri tarafından yapılan açıklamada, “HERKESİ ÖZEL HAYATA SAYGIYA DAVET EDİYORUZ. Kimsenin insanların mutlu gününü zehir etmeye hakkı yok. İnsanlar hakkında bilip bilmeden iftira atanları Allah’a havale ediyoruz” ifadeleri kullanılmış.

İlgili kaydı yapan Bandomino34 adlı grup, Instagram ve TikTok profillerinde bahse konu görüntünün yanlış yorumlandığını, görüntüdeki hanımefendinin damadın kardeşi olduğunu ve videonun paylaşılması hâlinde yasal işlem başlatılacağını şöyle aktarmıştı:

“Mutlu günlerine ortak olduğumuz değerli çiftimizin
gelin alma eğlencesinden kesilip art niyetli
kişilerce üzerinde oynanarak başta tik tok olmak üzere
sosyal medya platformlarında
yayılan bu görüntüler üzerine
çiftimiz çok zor durumda bırakılmıştır.
GÖRÜNTÜLERDEKİ HANIMEFENDİ DAMAT BEYİN KARDEŞİDİR!!!!
Herkesi özel hayata saygıya davet ediyoruz.
Kimsenin insanların mutlu gününü zehir etmeye hakkı yok…
İnsanların hakkında bilmeden kötü çirkin iftiralarda
bulunan herkesi de Allah’a havale ediyoruz… KALDIRILMAYAN VİDEOLAR HAKKINDA ÇİFTİMİZ VE BİZİM TARAFIMIZDAN YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR!!!”

 

@bandomino34

Bu videoyu art niyetle yayınlayan hesaplar hakkında yasal işlem başlatılacaktır !!!#gelinalma #gelin #gelindamat

♬ orijinal ses – Bandomino34

 

Kanal D’de 14 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan Neler Oluyor Hayatta? adlı programda ise, gelinin videoda görülen kişinin kız kardeşi olduğu, yanlış anlamaları önlemek adına damadın kız kardeşi olarak lanse edildiğinin belirttiği, damadın baldızını kardeşi gibi sevdiğini söylediği aktarılmıştı.

 

Yorumunuzu yazınız...