Videonun Maskesiz Aşılı Bir Kadının Uçakta Aşısız Bir Kişinin Yanına Oturmak İstemediği İçin Uçuş Görevlileri ve Yolcularla Tartıştığı Ait Sanılan Video Aslında Mizansen

 

Aşı karşıtları tarafından sosyal medyada maskesiz bir kadının uçakta aşısız bir kişinin yanına oturmak istemediği için ikna edilmeye ve uçaktan çıkarılmaya çalışıldığı sanılarak paylaşılan video aslında bir mizanseni yansıtıyor.

Aşı olmayan bir erkeğin yanında uçmak istemeyen yolcuya kaptanın uçağında ayrımcılığın olmayacağını belirttiği ve kadından uçağı terk etmesini istediği ana ait sanılan bahse konu video:

 

Videonun kaynağı “Covid Flight” adlı yapım.

Aşılı kişinin yanına oturmamak için tartışma çıkardığı sanılan aktrisin adı Diana Winter, hostes rolündeki aktrisin ismi Jordan Holland, kaptan rolündeki aktörün adı ise Sean Pogmore.

IMDB’de bahse konu yapımın 1 Kasım 2021 tarihinde ABD’de yayımlanacağı belirtilmektedir.

 

covid ucus film

 

Söz konusu filmden kayıtta görülen tartışmanın gerçek bir uçuşta yaşandığını sanan paylaşımlardan örnekler:

Mustafa Çavuş:

“Aşılı bir kadın, uçakta aşısız bir kişinin yanına oturmak istemiyor ve tamamen sinirleniyor !! 😂😂 Sonunda ne olduğunu izleyin! 🤜🤛”

 

ucakta asisiz kisinin yanina oturmak istemeyen

 

Eddy Jam (UYAN !!!):

“Aşılı bir kadın, uçakta aşısız bir kişinin yanına oturmak istemiyor ve tamamen sinirleniyor !! 😂😂 Sonunda ne olduğunu izleyin! 🤜🤛 Bölücülüğe hayır…!”

 

ucakta asisiz kisinin yanina oturmak istemeyen

 

Yorumunuzu yazınız...