Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da kanal kenarında seyreden Porsche Cayenne marka bir otomobilin çarptığı Smart marka mini aracı suya fırlattığı görüntü sosyal medyada gerçek sanılarak paylaşılmış.

 

 

Örnek paylaşımlar:

 

amsterdam-kanal-araba-kaza

 

 

Amsterdam’da kanal kenarında park edilmiş olan Smart marka otomobilin kendisine Porsche Cayenne marka aracın çarpmasıyla suya uçtuğu görüntü, 2017 yılında vizyona giren The Hitman’s Bodyguard adlı filmden bir sahnenin çekimine ait.

Amsterdam’ın çeşitli yerlerinde çekimleri yapılan filmdeki araba ve tekne kovalamacası içeren sahne için kanala uçurulan mini araç kanal kenarında özel olarak park edilmiş.

The Hitman’s Bodyguard’ın ilgili kovalamaca sahnesi Amsterdam’ın merkezindeki Lastage semtindeki Kromboomssloot (Krom Boomssloot) adlı kanal çevresinde çekilmiş.

 

amsterdam-kanal-kaza

 

Şehrin ünlü kanallarının etrafında Darius adlı karakteri canlandıran Samuel L. Jackson suikastçılardan ve Interpol’den kaçmaya çalışırken Michael adlı karaktere can veren Ryan Reynolds onu motosikletle takip etmektedir.

Ryan Reynolds, Salma Hayek ve Samuel L. Jackson gibi ünlü oyuncuların rol aldığı The Hitman’s Bodyguard’dan ilgili kısım şöyle:

 

 

Hollanda basınına Hitman’s Bodyguard’ın bir kovalama sahnesinin çekiminde bir aracın kanala düşürüldüğü 30 Haziran 2016 günü yansımış.

Yaklaşık 6,5 yıl önce Youtube’e yüklenen videoya Amsterdam’da Hitman’s Bodyguard adlı filmin 2016 Haziran’ında yapılan çekimlerine ait olduğu notu düşülmüş.

 

 

Videonun daha uzun versiyonlarına da rastlanabiliyor.

 

 

Yorumunuzu yazınız...