Travis Scott’ın Ünlü Olmadan Önce Gora Filminde Oynadığı İddiası Asılsız

ABD’li rapçi Travis Scott ünlü olmadan önce Gora filminde Arif’e çiçek uzatan köle rolünde oynamadı. İddia mizahî paylaşımın etkisiyle yaygınlık kazanmış.

Yanlış İddia

 

Sosyal medya hesaplarımızda doğrusunu paylaştık. Ancak, yanlış / uydurma bilginin önüne geçemediğimiz için arama motorlarında ve internet sitemizde bir iz bırakabilmek adına bu yazıyı hazırlamanın gerekli olduğu kanaatine vardık.

ABD’li rapçi Travis Scott ünlü olmadan önce Gora filminde Arif’e çiçek uzatan köle rolünde oynadığına yönelik bir iddia sosyal medyada kendine sıklıkla yer buluyor.

 

scott travis gora
Travis Scott’ın Gora’da rol aldığını öne süren paylaşım

 

travis scott gorada
Travis Scott’ın Gora’da oynadığını öne süren paylaşım

 

İddianın Google aramalarında da kendine yer bulduğu görülüyor.

 

travis scott gorada rol
Google’da yapılan “Travis Scott” ile ilgili Türkçe aramalarda “Gora”nın ön plana çıktığı görülüyor

 

Travis Scott Gora’da Rol Almadı

ABD’li rapçi Travis Scott ünlü olmadan önce Gora filminde Arif’e çiçek uzatan köle rolünde oynamadı. Bu iddia, Twitter’ın ünlü yaman trollü Teyfik Sikret‘in uydurmasıdır.

 

travis scott gora
ABD’li rapçi Travis Scott ünlü olmadan önce Gora filminde Arif’e çiçek uzatan köle rolünde oynadığını Teyfik Sikret uydurmuştu

 

IMDB‘de ve benzer diğer kaynaklarda Travis Scott’ın rol aldığı filmler arasında Gora yer almaz. Gora‘nın oyuncu listesinde Travis Scott’ın ismi geçmez.

Gora’nın çekimlerinin gerçekleştirildiği 2004 yılında 1992 doğumlu Travis Scott’ın 12 yaşında olduğu da düşünüldüğünde, filmde görülen siyahî oyuncunun Scott olmadığı daha net anlaşılacaktır.

 

Yorumunuzu yazınız...