Seyircilerin bardaki dev ekranda izlediği yayındaki gelişme nedeniyle sevinçten havaya uçtuğu video sosyal medya platformlarında yaygın şekilde paylaşmıştı. Paylaşılan videolarda barda sevinen seyircilerin izlediği ekranda farklı görüntülerin yer aldığı dikkat çekiyor. Paylaşılan görüntülerden sadece 1’i gerçek, diğerleri ise montaj içeriyordu.

 

sevinen izleyiciler

 

Orijinal videoda aslında İngiltere ile Galler arasında Bristol’daki Ashton Gate adlı stadyumdaki The Sports Bar adlı alanda 17 Haziran 2016 tarihinde oynanan Euro 2016 turnuvası futbol maçında Daniel Sturridge tarafından kaydedilen gole sevinen taraftarlar görülüyor.

 

 

Bristol’daki Ashton Gate Stadyumu’ndaki bar alanında görülen İngiltere bayrakları da lokasyon hakkında diğer bir emare.

 

 

Aynı anın farklı açılardan kayıtları da mevcut…

 

 

Ashton Gate Stadyumu’nun sosyal medya hesaplarında ilgili alanın fotoğraflarına rastlamak mümkün.

 

 

Dev ekranda futbol maçının izlendiği anı yansıtan videoya yapılan farklı montajlardan örnekler sunacak olursak…

 

Game of Thrones adlı dizinin jenerik videosu…

 

 

Game of Thrones’un en ilgi çeken sahnelerinden biri olan Arya’nın Night King ile karşılaştığı an…

 

 

Avengers Endgame adlı filmde Avengers kadrosunun bir araya geldiği an…

 

 

Yetişkin film starı Johnny Sins’in odaya girdiği an…

 

 

Video, Toronto Raptors taraftarlarının bir barda NBA yıldızı Kevin Durant’in sakatlandığını ya da 25 Ağustos 2020’de ABD’nin Wisconsin eyaletinin Kenosha şehrinde ırkçılık karşıtı protestolar sırasında iki kişiyi vurarak öldüren, bir kişiyi de yaralayan Kyle Rittenhouse’ın yargılandığı davada suçlamalardan aklandığını görünce sevinçten havaya uçtuğu ana ait olduğu iddiasıyla da servis edilmişti.

 

Örneğin…

 

Cemil Can:

“ABD’DE yeni görüntü, mahkemede serbest kalan biri için seviniyorlar. BURADA ÇİFT MASKE DIŞARIDA GEZENLER‼️ BAKIN BURDA KAPALI ALAN VE HERKES İÇ İÇE MASKESZ VE MESAFESİZ‼️ AŞI OLDU DEMEYİN ABD’DE 18 YAŞ AŞILAMA %59 BİZDE AŞILAMA %80 NE ZAMAN UYANICAKSINIZ @drfahrettinkoca”

 

 

Boş DVD ekranı da monte edilmişti…

 

 

Hatta, barda sevinen kişilerin izlediği ekrana kolay ekleme yapılabilmesi için yeşil ekranlı versiyonu da paylaşılmıştı.

 

 

İLAVE:

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın Georgia’da 2020 seçim sonuçlarına müdahale suçlamasını içeren iddianame için 24 Ağustos 2023 günü teslim olduğunda sabıka fotoğrafı çekildi. Böylelikle Trump, ABD tarihinde sabıka fotoğrafı çekilen ilk (eski) başkan olarak tarihe geçti.

Ünlü video da Donald Trump’ın sabıka fotoğrafının yayınlanmasına insanların sevinildiği şeklinde montajlandı…

 


 

 

Yorumunuzu yazınız...